EC Magnificat Tinka Curl (ACL g 21 33) Syntynyt 27.1.2006
Luokka 1 Eurooppa champion
- Turku 29.3.2009 Anette Engvall KM BIV
- Lahti 25.1.2009 Joêlle Monney-Pillonel KM
- Lahti 24.1.2009 Steven L. Jones KM BIV NOM
- Järvenpää Voittaja-näyttely 13.-14.12.2008 Louis Coste KM NOM
- Turku 22.11.2008 Beverly Elian KM BIV NOM
- Kirkkonummi 2.11.2008 Alexander Platz KM BIV
- Kirkkonummi 1.11.2008 Minna Krogh KM BIV
- Helsinki 12.10.2008 John Rudolph KM
- Helsinki 11.10.2008 Marie Westerlund KM NOM
- Tampere 4.10.2008 Joêlle Monney-Pillonel KM
- Scandinavian Winner Norja 30.-31.8.2008 Raymond Saetre KM
- Helsinki 3.8.2008 Veikko Saarela KM
- Helsinki 2.8.2008 Jörgen Billing KM NOM
- Jämsä 14.6.2008 Henry Hornell KM NOM
- Forssa 11.11.2007 Lone Lund KM
Luokka 3 Grand international champion
- Forssa 10.11.2007 Minna Krogh EX1 CACE EC BIV
- Vantaa 21.10.2007 Alexander Platz EX1 CACE
- Vantaa 20.10.2007 Nurit Pahl EX1 CACE
- Porvoo 30.9.2007 Bjarne Wikström EX1 CACE NOM BOX
- Porvoo 29.9.2007 Bette Lind EX1 CACE
- Tampere 2.9.2007 Waltraut Sattler EX1 CACE NOM
- Vantaa 26.8.2007 Marie Westerlund EX1 CACE NOM
- Vantaa 25.8.2007 Pia Nyman EX1 CACE
- Tallinna 19.8.2007 Elena Zagorskaya EX1 CACE NOM
- Tallinna 18.8.2007 Olga Komissarova EX1 CACE NOM BOX
- Helsinki 29.7.2007 Stephe Bruin EX1 CACE NOM
Luokka 5 International champion
- Helsinki 28.7.2007 Ulrike Wahl EX1 CAGCIB GIC
- Jyväskylä 1.7.2007 Sirpa Lindelöf EX1 CAGCIB
- Hyvinkää 3.6.2007 Minna Krogh EX1 CAGCIB
- Hyvinkää 2.6.2007 Bette Lind EX1 CAGCIB NOM
- Helsinki 22.4.2007 Veikko Saarela EX1 CAGCIB
- Helsinki 21.4.2007 Minna Krogh EX1 CAGCIB
- Turku 24.3.2007 Ulrika Olsson EX1 CAGCIB
- Tallinna 25.2.2007 Svetlana Stoliarova EX1 CAGCIB
Luokka 7 Champion
- Tallinna 24.2.2007 Elena Zagorskaya EX1 CACIB IC
- Jyväskylä 18.2.2007 Lone Lund EX1 CACIB
- Lahti 28.1.2007 Bjarne Wikström EX1 CACIB
Luokka 9 Avoin
- Lahti 27.1.2007 Elena Zagorskaya EX1 CAC CH
- Helsinki 10.12.2006 Minna Krogh EX1 CAC
- Helsinki 9.12.2006 Pia Nyman EX1 CAC NOM
Luokka 11 Nuoret
- Turku 26.11.2006 Dorte Kaae EX1 NOM BIS
- Vantaa 8.10.2006 Pia Nyman EX1
- Porvoo 1.10.2006 Minna Krogh EX1
- Vantaa 20.8.2006 Yan Roca-Folch EX1
- Helsinki 30.7.2006 Alexey Shchukin EX1
Luokka 12 Pennut
- Hyvinkää 4.6.2006 Minna Krogh EX1